Головна Бальнеологія
Карпатська бальнеологія

Гуцули здавна купалися та лікувалися в бочках. Вони знали та вміли використовувати силу природи задля здоров’я! І тепер, відпочиваючи в Карпатах, ви можете скористатися можливістю покращити самопочуття, відпочити не лише душею, а і тілом.

 

Як і кілька століть тому, зараз ми використовуємо бочки та купелі для зміцнення здоров’я, використовуємо рецепти, які передавались з покоління в покоління. Тепер так само, як і наші предки, готуємо бочки та купелі з додаванням настоїв цілющих трав. Такі ванни дуже корисні для тих, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом, у кого ревматизм, подагра. Матимуть покращення ті, в кого є розлади нервової ситеми, хронічна втома, депресії ті інші прояви емоційних навантажень . Дуже корисно пройти курс процедур для тих, хто має порушення сну. Безсумнівно ці процедури мають і дієвий косметичний ефект, бо сила цілющих трав ефективно покращує стан шкіри. Слід зазначити, що всі процедури з використанням лікарських рослин має проводити людина, яка знається на їх лікувальних властивостях та впливом на здоров’я людини, знає протипоказання, які може спричинити та чи інша процедура чи лікарська рослина.

          

Якщо ж у вас немає протипоказань за станом здоров’я, то ласкаво запрошуємо відвідади центр бальнеології!

Тут вам запропонують процедури, які будуть вам корисні та приємні. Для купелі з використанням чудодійної сили лікарських трав, вам запропонують кілька рецептів трав’яних сумішей , в залежності від того, якого саме оздоровчого ефекту ваш організм потребуєте. Бочки для купелі дубові, адже це дерево - чудовий антисептик. Бочки мають лави, які накривають лляною тканиною. В залежності від стану здоров’я готується настій з лікарських трав. Бочка накривається зверху овечою шкірою, вона добре тримає тепло. Перебувати в купелі можна не більше ніж 20 хвилин. Згодом треба вийти і полежати , загорнувшись в ліжник – гуцульську ковдру з овечої шерсті.

За 10 хвилин можна випити чаю з чебрецю, меліси, м’яти, звіробою, соснових та смерекових бруньок та шишечок. При цьому відбувається сильне потовиділення.

 

 

У купіль можна ще сідати 2-3 рази з часом для перепочинку. Для фітобочки використовується деревина модрини. Фітобочка обладнана парогенератором і спеціальним фільтром, куди закладається суміш трав. Пара проходить через фільтр, насичується випарами лікарських трав і потрапляє всередину фітобочки. Температура підтримується +39,6 С .

 

Отже шкіра того, хто сидить в бочці, упродовж 20 хвилин насичується цілющими випарами. Усі корисні речовини добре засвоюються організмом. Тепло йде знизу, тому процедуру добре переносять ті, хто потерпає від перепадів тиску і не може дозвилити собі сауну.

Випари лікарських трав позитивно впливають на системи організму, покращують сон та самопочуття. Прискорюють обмінні процеси в організмі. Допомагають в лікуванні багатьох хронічних захворювань. Добре впливають на стан шкіри. Покращують настрій і вигляд! Для ефективності купелі або фітобочки вам дадуть рекомендації, як приготуватися до курсу оздоровлення. Для цієї процедури є протипоказання, тому перед замовленням процедур треба консультація з персоналом.

Також для ваших послуг сауна.