Головна Путівничок
Путівничок

У цьому розділі розміщено інформацію саме для бажаючих відпочити влітку, бо про зимовий відпочинок у Карпатах ми всі більш-менш поінформовані, та і в нетрях інтернету дуже багато всілякої інформації про відпочинок взимку...

А що можна робити в Карпатах влітку? А чи можна щось подивитись? Гори, полонини, бурхливі річки... І це все? Що, окрім природи, ще може привернути увагу? Який він, літній відпочинок у Карпатах?

Cаме відпочиваючи влітку, багато людей вже відкрили для себе такий різновид відпочинку, як „зелений сільський туризм”. В гостинному дворі „Анастасія”  знайдете все, що вам потрібно для здорового відпочинку. Це цілющий мікроклімат с.Татарів (все-таки від 684 до 750м. над р.м.), це затишні номери у дерев`яному будиночку з усіма зручностями, це привітний персонал завжди готовий прикласти зусилля, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім. В „Анастасії” створені такі умови (це і проживання, і харчування, і інформаційна підтримка, і транспортні послуги), що відпочинок є дійсно відпочинком. Кожен ваш день буде спланований і насичений подіями, враженнями, яскравими емоціями.

Сподіваємось що цей розділ буде корисним, допоможе вам відкрити чарівний світ Карпат в будь-яку пору року, ознайомить з туристичними можливостями цього благословенного краю, створить деяку інформаційну базу для роздумів.

 • Одноденні пішоходні маршрути
  Ми поділимося з вами інформацією про те, як зробити відпочинок змістовним і цікавим. Взагалі-то, гуцульський край унікальний. Тут, на порівняно невеликій території сконцентровані всі принади і чари, якими так щедро обдарувала людей природа: надзвичайної краси Карпатські гори із смарагдовими хвилями смерекових лісів та полонин, сріблясті плеса бурхливих Пруту і Черемошу, галасливі водоспади, луки сповнені різнобарвних квітів. Все це не може залишити байдужим!
 • Одноденні екскурсії

  Івано-Франківщина має багату культурно-історичну спадщину, пам'яток якої налічується понад  3,5 тисячі. Серед них церква Пантелеймона під Галичем (XIIст.), Манявський скит (XVIIст.), дерев'яні гуцульські і бойківські храми, відомі за межами країни.

  Багато інформації зібрано і представлено в музеях різного напрямку. Кожен з них має свою специфіку, свій напрям діяльності та свої особливості. Для вас відкриють свої двері і великі музейні установи, такі як Національний заповідник “Давній Галич”, і музеї розташовані в приватних садибах. Без перебільшення можна твердити, що експозиції багатьох музеїв стануть для вас справжнім відкриттям.

 • Святкування
  Гуцульщина – одна з найцікавіших етнографічних областей України, яка зберегла свою культуру, історію, звичаї. Гуцульські свята – це вибух таланту, фантазії, винахідливості, гостинності  закладених в генах. Святкування прикрашає гуцульський фольклор, особливо обрядові пісні, казки, легенди, замовляння, оповідання, пов’язані з віруваннями і забобонами. Неповторною своєрідністю відзначається мелодика народного співу, інструментальна музика, розмаїття традиційних народних танців. Якщо під час вашого відпочинку вам випаде нагода відвідати гуцульське свято – не минайте її... Ви отримаєте незабутні яскраві враження, відчуєте шалену енергетику свята, гостинність, привітність і увагу гуцульського народу. Все це стане яскравою подією, справжньою прикрасою вашого відпочинку!
 • Духовні криниці
  Під час відпочинку в Карпатах, в цьому мальовничому куточку України, в центрі уваги багатьох туристів стають пам’ятки духовності – церкви і монастирі Карпатського краю. Ці духовні криниці приваблюють чисельних відвідувачів, спонукають їх повертатися знов і знов, вклонитися святиням, відчути енергетику цих благословенних місць. З давніх-давен народ Божий дбав про красу Господнього дому. До сьогодні постають церкви, які милують око своєю неповторністю. В них переплелися воєдино традиція, культура і мистецтво як вираження духовних переживань, християнської віри та споконвічного прагнення людини до Бога. Сповнені високої художньої фантазії і духовності різьблені іконостаси та старовинні ікони дарують кожному Божественну благодать і силу, духовне зцілення та відчуття любові до Творця.